Ostaa ADJ41012 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 8.4 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | - |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | ADJ |
| Release Time: | 20ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 255-4218 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 70°C |
| Toiminta-aika: | 20ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADJ41012 |
| ominaisuudet: | Sealed - Flux Protection |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 12VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V |
| Ota Arvostelu (Current): | 10A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au) |
| Yhteydenottolomake: | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |
| Coil Voltage: | 12VDC |
| Coil Type: | Latching, Single Coil |
| Coil Resistance: | 960 Ohms |
| Coil Virta: | 150 mW |
| Coil Current: | 12.5mA |
| Email: | [email protected] |