Ostaa ADM1021ARQZ-R7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| topologia: | ADC, Comparator, Multiplexer, Register Bank |
| Toimittaja Device Package: | 16-QSOP |
| Sarja: | - |
| anturin tyyppi: | Internal and External |
| Sensing Lämpötila: | 0°C ~ 100°C, External Sensor |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | SMBus |
| Output Fan: | No |
| Output Alarm: | Yes |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ADM1021ARQZ-R7 |
| toiminto: | Temp Monitoring System (Sensor) |
| Laajennettu kuvaus: | Temp Monitoring System (Sensor) 0°C ~ 100°C, External Sensor Internal and External Sensor SMBus Output 16-QSOP |
| Kuvaus: | IC TEMP SENSOR DUAL3/5.5V 16QSOP |
| tarkkuus: | ±1°C Local, ±5°C Remote |
| Email: | [email protected] |