Ostaa ADM8830ARUZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | -10.2V, 5.1V, 15.3V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.6 V ~ 3.6 V |
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 3 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ADM8830ARUZ |
| Laajennettu kuvaus: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 3 Output 20-TSSOP |
| Kuvaus: | IC CHARGE PUMP REG TFT 20TSSOP |
| Sovellukset: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |