Ostaa ADN2830ACPZ32 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Laser Diode Controller (Fiber Optic) |
| Toimittaja Device Package: | 32-LFCSP (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 26 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADN2830ACPZ32 |
| Laajennettu kuvaus: | Laser Driver IC 1 Channel 4.5 V ~ 5.5 V 32-LFCSP (5x5) |
| Kuvaus: | IC LASR CTRLR 1CHAN 5.5V 32LFCSP |
| Datanopeus: | - |
| Nykyinen - Supply: | 25mA |
| Nykyinen - Modulaatio: | - |
| Nykyinen - Bias: | 200mA |
| Email: | [email protected] |