Ostaa ADS8325IBDRBR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 3.6 V, 5V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V, 5V |
| Toimittaja Device Package: | 8-SON (3x3) |
| Sarja: | microPOWER™ |
| Näytteenottotaajuus (Per Second): | 100k |
| Viite Tyyppi: | External |
| Suhde - S / H: ADC: | 1:1 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | ADS8325IBDRBRG4 ADS8325IBDRBRG4-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Tulojen määrä: | 1 |
| Lukumäärä Bits: | 16 |
| A / D-muuntimien määrä: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | ADS8325IBDRBR |
| Syötetyyppi: | Pseudo-Differential, Single Ended |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 8-SON (3x3) |
| Kuvaus: | IC ADC MICRPWR SMPL 16BIT 8SON |
| data Interface: | SPI |
| kokoonpano: | S/H-ADC |
| Arkkitehtuuri: | SAR |
| Email: | [email protected] |