Ostaa AGN210A03Z BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 2.25 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | - |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| kytkentäjännite: | 125VAC, 110VDC - Max |
| Sarja: | AGN |
| Release Time: | 4ms |
| Relay Type: | Telecom |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Muut nimet: | 255-3356-2 AGN210A03Z-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Toiminta-aika: | 4ms |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 19 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AGN210A03Z |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Kuvaus: | RELAY TELECOM DPDT 1A 3V |
| Ota Arvostelu (Current): | 1A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 3VDC |
| Coil Type: | Latching, Single Coil |
| Coil Resistance: | 90 Ohms |
| Coil Virta: | 100 mW |
| Coil Current: | 33.3mA |
| Email: | [email protected] |