Ostaa AHN210Y0 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 176 VAC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 66 VAC |
| päättyminen Style: | Plug In |
| kytkentäjännite: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Sarja: | AHN |
| Release Time: | 5ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tube |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 70°C |
| Toiminta-aika: | 15ms |
| Asennustyyppi: | Socketable |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AHN210Y0 |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 220VAC Coil Socketable |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 220V |
| Ota Arvostelu (Current): | 5A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Nickel (AgNi) |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 220VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Virta: | 1.2 VA |
| Coil Current: | 4.5mA |
| Email: | [email protected] |