Ostaa AHRF900 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 16V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 11.5s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.650" L x 0.118" W (16.50mm x 3.00mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, AHRF |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 17 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 6.1 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | AHRF900HF RF3348-000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AHRF900 |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.012" (25.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | POLYSWITCH PTC RESET 9A HOLD |
| Nykyinen - Trip (It): | 18.5A |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 9A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |