Ostaa AISC-1008-R75G-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±2% |
| Toimittaja Device Package: | 1008 (2520 Metric) |
| Koko / Dimension: | 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | AISC-1008 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 45 @ 100MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1008 (2520 Metric) |
| Muut nimet: | AISC-1008-R75G-TTR AISC1008R75GT |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ceramic |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AISC-1008-R75G-T |
| induktanssi: | 750nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.090" (2.29mm) |
| Taajuus - Testi: | 25MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 360MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 750nH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 1.54 Ohm Max 1008 (2520 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 750NH 360MA 1.54 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.54 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 360mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |