Ostaa AK 06WS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 620mV @ 700mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 60V |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | AK 06WS DK |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -40°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AK 06WS |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 60V 700mA Through Hole |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 60V 700MA AXIAL |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 1mA @ 60V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 700mA |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |