Ostaa AL5811FF-7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 3.5V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 60V |
| Voltage - lähtö: | 1 V ~ 60 V |
| Tyyppi: | Linear |
| topologia: | - |
| Toimittaja Device Package: | U-DFN3030-6 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 6-UDFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | AL5811FF-7DITR AL5811FF7 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AL5811FF-7 |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 75mA U-DFN3030-6 |
| himmennys: | PWM |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER LIN DIM 75MA 6DFN |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 75mA |
| Sovellukset: | Signage |
| Email: | [email protected] |