Ostaa ALTAIR05T-800 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | 11.5 V ~ 23 V |
|---|---|
| Jännite - käynnisty: | 13V |
| Jännite - Breakdown: | 800V |
| topologia: | Flyback |
| Toimittaja Device Package: | 16-SO |
| Sarja: | - |
| Virta (wattia): | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Isolation: | Isolated |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 125°C (TJ) |