Ostaa ALZ11B12 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 8.4 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 1.2 VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 440VAC - Max |
| Sarja: | ALZ |
| Release Time: | 5ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tube |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Toiminta-aika: | 15ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 19 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ALZ11B12 |
| ominaisuudet: | Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V |
| Ota Arvostelu (Current): | 16A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Yhteydenottolomake: | SPDT (1 Form C) |
| Coil Voltage: | 12VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 360 Ohms |
| Coil Virta: | 400 mW |
| Coil Current: | 33.3mA |