Ostaa AM26LV31CNSR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Driver |
| Toimittaja Device Package: | 16-SO |
| Sarja: | - |
| protokolla: | RS422, RS485 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Muut nimet: | 296-25913-2 AM26LV31CNSR-ND AM26LV31CNSRE4 AM26LV31CNSRE4-ND AM26LV31CNSRG4 AM26LV31CNSRG4-ND |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 4/0 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AM26LV31CNSR |
| Laajennettu kuvaus: | 4/0 Driver RS422, RS485 16-SO |
| duplex: | - |
| Kuvaus: | IC QUAD DIFF LINE DRVR 16SO |
| Datanopeus: | - |
| Email: | [email protected] |