Ostaa AML2002 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 200V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 220mV @ 35mA, 350mA |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | TO-126ML |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 1.5W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-225AA, TO-126-3 |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | AML2002 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 120MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 200V 700mA 120MHz 1.5W Through Hole TO-126ML |
| Kuvaus: | TRANS NPN 200V 0.7A TO-126ML |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 200 @ 100mA, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 1µA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 700mA |
| Email: | [email protected] |