Ostaa AN80L49RMSTX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 4.9V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 5.3 V ~ 14.5 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Toimittaja Device Package: | MINI-5D |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Muut nimet: | AN80L49RMSTXTR |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | AN80L49RMSTX |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 4.9V 150mA MINI-5D |
| Kuvaus: | IC REG LDO 4.9V 0.15A MINI5D |
| Nykyinen - Tuotos: | 150mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 180mA |