Ostaa AO3403 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 1.4V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±12V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-3L |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 115 mOhm @ 2.6A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 1.4W (Ta) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Muut nimet: | 785-1003-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AO3403 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 315pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 7.2nC @ 10V |
| FET tyyppi: | P-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | P-Channel 30V 2.6A (Ta) 1.4W (Ta) Surface Mount SOT-23-3L |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 2.5V, 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 30V |
| Kuvaus: | MOSFET P-CH 30V 2.6A SOT23 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 2.6A (Ta) |
| Email: | [email protected] |