Ostaa AON6448 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3.7V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±25V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | 8-DFN (5x6) |
| Sarja: | SDMOS™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 9.6 mOhm @ 10A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 2.5W (Ta), 83W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerSMD, Flat Leads |
| Muut nimet: | 785-1228-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AON6448 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 3100pF @ 40V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 53nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 80V 11A (Ta), 65A (Tc) 2.5W (Ta), 83W (Tc) Surface Mount 8-DFN (5x6) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 7V, 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 80V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 80V 5X6DFN |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 11A (Ta), 65A (Tc) |
| Email: | [email protected] |