Ostaa AON7407 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 900mV @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±8V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 9.5 mOhm @ 14A, 4.5V |
| Tehonkulutus (Max): | 3.1W (Ta), 29W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerSMD, Flat Leads |
| Muut nimet: | 785-1306-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AON7407 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 4195pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 53nC @ 4.5V |
| FET tyyppi: | P-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | P-Channel 20V 14.5A (Ta), 40A (Tc) 3.1W (Ta), 29W (Tc) Surface Mount 8-DFN (3x3) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 1.8V, 4.5V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 20V |
| Kuvaus: | MOSFET P-CH 20V 14.5A 8DFN |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 14.5A (Ta), 40A (Tc) |
| Email: | [email protected] |