Ostaa APA075-FGG144A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Yhteensä RAM Bits: | 27648 |
| Toimittaja Device Package: | 144-FPBGA (13x13) |
| Sarja: | ProASICPLUS |
| Pakkaus / Case: | 144-LBGA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| I / O-numero: | 100 |
| Lukumäärä Gates: | 75000 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | APA075-FGG144A |
| Kuvaus: | IC FPGA 100 I/O 144FBGA |
| Email: | [email protected] |