Ostaa APT2X100DQ100J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 2.7V @ 100A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 1000V (1kV) |
| Toimittaja Device Package: | ISOTOP® |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 290ns |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -55°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | APT2X100DQ100J |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 2 Independent Standard 1000V (1kV) 100A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| diodikonfiguraatiolla: | 2 Independent |
| Kuvaus: | DIODE MODULE 1KV 100A ISOTOP |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100µA @ 1000V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 100A |
| Email: | [email protected] |