Ostaa APT2X61DC60J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.8V @ 60A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 600V |
| Toimittaja Device Package: | ISOTOP® |
| Nopeus: | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 0ns |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | APT2X61DC60J |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 2 Independent Silicon Carbide Schottky 600V 60A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC |
| diodi Tyyppi: | Silicon Carbide Schottky |
| diodikonfiguraatiolla: | 2 Independent |
| Kuvaus: | DIODE MODULE 600V 60A ISOTOP |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 1.2mA @ 600V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 60A |
| Email: | [email protected] |