Ostaa APT30GP60BG BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 2.7V @ 15V, 30A |
| Testaa kunto: | 400V, 30A, 5 Ohm, 15V |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C: | 13ns/55ns |
| Switching Energy: | 260µJ (on), 250µJ (off) |
| Toimittaja Device Package: | TO-247 [B] |
| Sarja: | POWER MOS 7® |
| Virta - Max: | 463W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 |
| Muut nimet: | APT30GP60BGMP APT30GP60BGMP-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | APT30GP60BG |
| Syötetyyppi: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | PT |
| Gate Charge: | 90nC |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT PT 600V 100A 463W Through Hole TO-247 [B] |
| Kuvaus: | IGBT 600V 100A 463W TO247 |
| Nykyinen - Collector Pulssi (ICM): | 100A |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 100A |