Ostaa APT30N60KC6 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3.5V @ 960µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | TO-220 [K] |
| Sarja: | CoolMOS™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 125 mOhm @ 14.5A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 219W (Tc) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-3 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | APT30N60KC6 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 2267pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 88nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 600V 30A (Tc) 219W (Tc) Through Hole TO-220 [K] |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 600V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 600V 30A TO-220 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 30A (Tc) |
| Email: | [email protected] |