Ostaa APT60D100SG BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 2.5V @ 60A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 1000V (1kV) |
| Toimittaja Device Package: | D3 [S] |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 280ns |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -55°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | APT60D100SG |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 1000V (1kV) 60A Surface Mount D3 [S] |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 1KV 60A D3 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 250µA @ 1000V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 60A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |