Ostaa AQG22112 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 75 ~ 264 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 9.6 ~ 14.4VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| Toimittaja Device Package: | 4-SIP |
| Sarja: | AQ-G |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 4-SIP |
| lähtö Tyyppi: | AC, Zero Cross |
| Muut nimet: | 255-3753 AQG22112-ND |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AQG22112 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 2A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Kuvaus: | SSR 2A 264VAC 12VDC-IN Z-CROSS |
| Piiri: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |