Ostaa AQS221FN2SZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 40 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.3VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package: | 16-SOP |
| Sarja: | PhotoMOS™ AQS |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC (RF) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 12.5 Ohm |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AQS221FN2SZ |
| Tyhjäkäyntivirran: | 60mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay 4PST (4 Form A) 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Kuvaus: | RELAY PHOTOMOS 40V .06A SOP16 |
| Piiri: | 4PST (4 Form A) |
| Email: | [email protected] |