Ostaa AQS610TS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.14VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package: | 16-SOP |
| Sarja: | PhotoMOS™ AQS |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 25 Ohm |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | AQS610TS |
| Tyhjäkäyntivirran: | 100mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Kuvaus: | RELAY OPTO 3CH 350V 100MA 16-SOP |
| Piiri: | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |
| Email: | [email protected] |