Ostaa AQX21444 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.14VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| Toimittaja Device Package: | 13-SIL |
| Sarja: | PhotoMOS™ AQX |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 13-SIP |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 50 Ohm |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | AQX21444 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 80mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay 4PST (4 Form A) 13-SIP |
| Kuvaus: | RELAY OPTO AC/DC 400V 80MA 13SIL |
| Piiri: | 4PST (4 Form A) |
| Email: | [email protected] |