Ostaa AQY2C1R2P BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 40 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.8VDC |
| päättyminen Style: | SMD (SMT) Tab |
| Toimittaja Device Package: | 4-TSON |
| Sarja: | PhotoMOS™ AQY2 |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Strip |
| Pakkaus / Case: | 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 1.5 Ohm |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AQY2C1R2P |
| Tyhjäkäyntivirran: | 300mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Kuvaus: | RELAY MOSFET SPST .30A 40V TSON |
| Piiri: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |