Ostaa AQY412SX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.14VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package: | 4-SOP |
| Sarja: | PhotoMOS™ AQY |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 2.5 Ohm |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AQY412SX |
| Tyhjäkäyntivirran: | 500mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Kuvaus: | RELAY OPTO 60V 0.5A SOP4 |
| Piiri: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |