Ostaa ARJ20A12Z BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 9 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 1.2 VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| kytkentäjännite: | 30VDC - Max |
| Sarja: | ARJ |
| Release Time: | 5ms |
| Relay Type: | RF |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Muut nimet: | 255-3399-2 ARJ20A12Z-ND |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 70°C |
| Toiminta-aika: | 5ms |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ARJ20A12Z |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | RF Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Kuvaus: | RELAY RF DPDT 300MA 12V |
| Ota Arvostelu (Current): | 300mA |
| Yhteydenotto Material: | Gold Plating |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 12VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 720 Ohms |
| Coil Virta: | 200 mW |
| Coil Current: | 16.7mA |
| Email: | [email protected] |