Ostaa AS1349-BWLT3312 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 1.2V, 3.3V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - tulo (Min): | 2.7V |
| Jännite - tulo (Max): | 5.5V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | Yes |
| Toimittaja Device Package: | 12-TDFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive |
| Muut nimet: | 183450010 AS1349-BWLT-3312 AS1349-BWLT-3312-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AS1349-BWLT3312 |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 2MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V, 3.3V 2 Output 1.2A 12-WFDFN Exposed Pad |
| Kuvaus: | IC REG BUCK 1.2V/3.3V DL 6WLP |
| Nykyinen - Tuotos: | 1.2A |
| Email: | [email protected] |