Ostaa AS35 2R035 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±25% |
|---|---|
| Sarja: | AS |
| R @ Nykyinen: | 0.012 Ohm |
| R 25 ° C: | 2 Ohm |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 570-1112 AS352R035 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AS35 2R035 |
| Lead Spacing: | 0.748" (19.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 2 Ohm Ohm ±25% 1.417" (36.00mm) |
| Halkaisija: | 1.417" (36.00mm) |
| Kuvaus: | ICL 2 OHM 25% 35A 36MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 35A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |