Ostaa ATA6831-PISW BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Jännite - Load: | 7 V ~ 40 V |
| teknologia: | - |
| Toimittaja Device Package: | 18-VQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Rds On (Typ): | 1.5 Ohm |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 18-VFQFN Exposed Pad |
| Output Configuration: | Half Bridge (3) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | ATA6831-PISW |
| Kuormatyyppi: | Inductive, Capacitive, Resistive |
| liitäntä: | PWM, SPI |
| ominaisuudet: | - |
| Vianmääritys: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Half Bridge (3) Driver Bulbs, DC Motors, Resistors 18-VQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC DVR HALF BRIDGE SPI/PWM 18QFN |
| Nykyinen - Huipputeho: | 1.3A |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 1A |
| Sovellukset: | Bulbs, DC Motors, Resistors |
| Email: | [email protected] |