Ostaa ATV30C140J-HF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 14V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 23.2V |
| Jännite - erittely (min): | 15.6V |
| Yksisuuntaiset kanavat: | 1 |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | SMC (DO-214AB) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101 |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 3000W (3kW) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-214AB, SMC |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ATV30C140J-HF |
| Kuvaus: | TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 129.31A |