Ostaa B20J4K0 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±260ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm) |
| Sarja: | Brown Devil® 200 |
| Resistance (ohmia): | 4k |
| Virta (wattia): | 20W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | OHB20J4K0 OHB20J4K0-ND |
| Käyttölämpötila: | - |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B20J4K0 |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 4k Ohm ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound |
| Kuvaus: | RES 4K OHM 20W 5% AXIAL |
| Sävellys: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |