Ostaa B25832C4126K9 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 640V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | Quick Connect Tab - 0.248" (6.30mm) |
| Koko / Dimension: | 1.772" Dia (45.00mm) |
| Sarja: | B25832 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B25832C4126K 9 B25832C4126K009 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B25832C4126K9 |
| Lead Spacing: | 0.945" (24.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 3.386" (86.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 12µF ±10% Film Capacitor 640V Radial, Can |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | - |
| Kuvaus: | CAP FILM 12UF 10% 640VAC QC TERM |
| kapasitanssi: | 12µF |