Ostaa B25856K2204K3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 4000V (4kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 3400V (3.4kV) |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 2.087" Dia (53.00mm) |
| Sarja: | B25856 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | B25856K2204K 3 B25856K2204K003 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Requires Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B25856K2204K3 |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 2.756" (70.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.2µF ±10% Film Capacitor 3400V (3.4kV) 4000V (4kV) Axial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | - |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.2UF 10% 4KVDC AXIAL |
| kapasitanssi: | 0.2µF |