B32521C6153J189
B32521C6153J189
Osa numero:
B32521C6153J189
Valmistaja:
EPCOS
Kuvaus:
CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Tietolomake:
B32521C6153J189.pdf
esittely
Ostaa B32521C6153J189 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:400V
Voltage Rating - AC:200V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:-
Sarja:B32521
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:Radial
Käyttölämpötila:-55°C ~ 125°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero:B32521C6153J189
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
Korkeus - Istuva (Max):-
ominaisuudet:-
Laajennettu kuvaus:0.015µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Kuvaus:CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
kapasitanssi:0.015µF