Ostaa B32522N6474J289 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 450V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) |
| Sarja: | B32522 |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32522N6474J289 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.47µF ±5% Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.47µF |