B32529C682J
B32529C682J
Osa numero:
B32529C682J
Kuvaus:
CAP FILM 6800PF 5% 63VDC RADIAL
Tietolomake:
B32529C682J.pdf
esittely
Ostaa B32529C682J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:63V
Voltage Rating - AC:40V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
Sarja:B32529
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:495-1096
B32529C 682J
B32529C0682J000
Käyttölämpötila:-55°C ~ 125°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero:B32529C682J
Lead Spacing:0.197" (5.00mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.256" (6.50mm)
ominaisuudet:-
Laajennettu kuvaus:6800pF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Kuvaus:CAP FILM 6800PF 5% 63VDC RADIAL
kapasitanssi:6800pF