Ostaa B32592C6104J008 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 400V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) |
| Sarja: | B32592 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 495-3154 B32592C6104J 8 B32592C6104J8 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32592C6104J008 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.1µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.1µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |