B32652A7223J
B32652A7223J
Osa numero:
B32652A7223J
Valmistaja:
EPCOS
Kuvaus:
CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD
Tietolomake:
B32652A7223J.pdf
esittely
Ostaa B32652A7223J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC:500V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Sarja:B32652
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:495-1360
B32652A7223J000
B32652A7223J000-ND
Käyttölämpötila:-55°C ~ 100°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero:B32652A7223J
Lead Spacing:0.591" (15.00mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.571" (14.50mm)
ominaisuudet:-
Laajennettu kuvaus:0.022µF ±5% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polypropylene (PP), Metallized
Kuvaus:CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD
kapasitanssi:0.022µF