B32656A7334K
B32656A7334K
Osa numero:
B32656A7334K
Kuvaus:
CAP FILM 0.33UF 10% 1.25KVDC RAD
Tietolomake:
B32656A7334K.pdf
esittely
Ostaa B32656A7334K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC:500V
Toleranssi:±10%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
Sarja:B32656
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:B32656A7334K000
Käyttölämpötila:-55°C ~ 100°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero:B32656A7334K
Lead Spacing:1.476" (37.50mm)
Korkeus - Istuva (Max):1.122" (28.50mm)
ominaisuudet:-
Laajennettu kuvaus:0.33µF ±10% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polypropylene (PP), Metallized
Kuvaus:CAP FILM 0.33UF 10% 1.25KVDC RAD
kapasitanssi:0.33µF