Ostaa B32656S2104K565 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 800V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | Screw Terminals |
| Koko / Dimension: | 1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm) |
| Sarja: | B32656S |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Rectangular Box |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32656S2104K565 |
| Lead Spacing: | 0.866" (22.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| ominaisuudet: | Low ESL |
| Laajennettu kuvaus: | 0.1µF ±10% Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 15 mOhm |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC QC TERM |
| kapasitanssi: | 0.1µF |
| Sovellukset: | High Pulse, DV/DT; Snubber |
| Email: | [email protected] |