B32656S2104K565
Osa numero:
B32656S2104K565
Kuvaus:
CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC QC TERM
Tietolomake:
B32656S2104K565.pdf
esittely
Ostaa B32656S2104K565 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:2000V (2kV)
Voltage Rating - AC:800V
Toleranssi:±10%
päättyminen:Screw Terminals
Koko / Dimension:1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm)
Sarja:B32656S
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Rectangular Box
Käyttölämpötila:-55°C ~ 100°C
Asennustyyppi:Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero:B32656S2104K565
Lead Spacing:0.866" (22.00mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.984" (25.00mm)
ominaisuudet:Low ESL
Laajennettu kuvaus:0.1µF ±10% Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):15 mOhm
Dielectric Material:Polypropylene (PP), Metallized
Kuvaus:CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC QC TERM
kapasitanssi:0.1µF