Ostaa B32656S8335K562 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 850V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 450V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | Screw Terminals |
| Koko / Dimension: | 1.693" L x 1.299" W (43.00mm x 33.00mm) |
| Sarja: | B32656S |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Rectangular Box |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32656S8335K562 |
| Lead Spacing: | 0.795" (20.20mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.890" (48.00mm) |
| ominaisuudet: | Low ESL |
| Laajennettu kuvaus: | 3.3µF ±10% Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 3.3 mOhm |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 3.3UF 850VDC QC TERM |
| kapasitanssi: | 3.3µF |
| Sovellukset: | High Pulse, DV/DT; Snubber |
| Email: | [email protected] |