Ostaa B32676G3156K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 300V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 160V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) |
| Sarja: | B32676 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 495-2994 B32676G3156K000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32676G3156K |
| Lead Spacing: | 1.476" (37.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.555" (39.50mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 15µF ±10% Film Capacitor 160V 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 15UF 10% 300VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 15µF |