Ostaa B32913A3474M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 760V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 330V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) |
| Sarja: | B32913 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 495-3252 B32913A3474M000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32913A3474M |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| ominaisuudet: | X1 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 0.47µF ±20% Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.47UF 20% 760VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.47µF |