Ostaa B32916A5824M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 530V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.634" L x 0.551" W (41.50mm x 14.00mm) |
| Sarja: | B32916 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32916A5824M |
| Lead Spacing: | 1.476" (37.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| ominaisuudet: | X1 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 0.82µF ±20% Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.82UF 20% 1KVDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.82µF |